VIII Zimowy Rajd NW 22.02.2020 r.

Sezon startów i organizacji w 2020 roku uważamy za otwarty.

Tegoroczny Rajd zgromadził rekordową liczbę uczestników – zgłosiło się 130 osób. Trasa z MONAR u na Punkt Widokowy „Na Zboczu” zadowoliła chyba wszystkich, tym bardziej ze w połowie drogi czekał pyszny placek i herbatka. Po powrocie do miejsca startu rozgrzewający taniec „Belgijka” i o podobnym działaniu grochówka-monarówka. Foto relacja opowie więcej…

Nasz VIII Zimowy Rajd Nordic Walking i Belgijka…🙂 Jeszcze tak zatańczymy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in