VII Letni Rajd Nordic Walking Po Złotą Pyrę

Zachęcamy wszystkich Włóczykijów do udziału w siódmej edycji Letniego Rajdu NW po Złotą Pyrę, który odbędzie się 17 czerwca.

Start i meta zawodów zlokalizowana będzie na obornickiej marinie przy ul. Gołaszyńskiej. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 5 km. Każdy uczestnik rajdu otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny. Organizatorami VII Letniego Rajdu Nordic Walking jest Obornickie Centrum Sportu oraz Stowarzyszenie NW Włóczykije.

Na obornickiej marinie usytuowane będzie miasteczko zawodów. Od godziny 7.00 będzie otwarte tam biuro zawodów, w którym odbędzie się weryfikacja zawodników.

O godzinie 9.00 startuje VII Letni Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę. Po zakończeniu zawodów każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, wodę oraz ciepły posiłek.

Zapisy do VII Letniego Rajdu po Złotą Pyrę trwają do 8 czerwca (piątek) , po tym terminie nie będzie już możliwości wzięcia udziału w zawodach.  

Przed dokonaniem rejestracji organizatorzy proszą o dokładne zapoznanie się z regulaminem zawodów. Szczegółowe informacje dotyczące rajdu można się uzyskać pod nr telefonu: 61 29 60 906 (Obornickie Centrum Sportu). 

Zapisy: https://plus-timing.pl/zgloszenia/rajd_NW_po_zlota_pyre-oborniki-2018/

Lista startowa: https://plus-timing.pl/zgloszenia/rajd_NW_po_zlota_pyre-oborniki-2018/lista_startowa.php

Regulamin Rajdu: http://www.ocs.oborniki.pl/index/get-file/file_id/603

Zgłaszając podajemy poprawną nazwę: Stowarzyszenie „NW Włóczykije”

Facebook comments:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Log in