Wiosenne piękno i… zimno

Dzisiejszy trening przed Papieskim Marszem – Rajdem był bardzo kolorowy 🙂
Wiosna na drzewach, wiosna w śpiewie ptaków, wiosna w kwiatach…ale zimno, wietrznie. I „niewiosennie”  było by, gdyby nie Wiosna w naszych sercach…;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in