Mikołajkowa Korona Wielkopolski

5 grudnia 2015 r. w Poznaniu odbyły się kolejne zawody wchodzące w skład II Edycji Korony Wielkopolski. Mikołajkowym zmaganiom przyświecało słonko i mimo zimnego wiatru było gorąco…

W zawodach wystartowało ponad 260 zawodniczek i zawodników na dystansach 5 i 10 km. Reprezentacja „NW Włóczykije” składała się z 6 osób startujących w różnych kategoriach wiekowych. Osobną grupę stanowili biegacze na 10 km. Trasa marszów i biegu prowadziła leśnymi duktami Lasku Marcelińskiego.

Miło było spotkać poznanych wcześniej kijkarzy, miło było startować w tak przyjaznej atmosferze – gdzie niekoniecznie wynik jest najważniejszy…

A co do wyników to Jurek znowu zajął miejsce na podium w swojej kategorii wiekowej. Serdeczne gratulacje!!! I Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących (Ani i Jasia także), którzy we właściwym (odpowiednim dla siebie) tempie pokonali wybrany dystans.
Przypomnę, że pierwsze zawody w ramach II Edycji Korony Wielkopolski (których byliśmy współorganizatorami!) odbyły się w 19.09.2015 r. w Rożnowicach i były imprezą niezwykle udaną.

Tagged under:

Facebook comments:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Log in