Zimowy-lutowy trening…

W wyjątkowo pięknych „okolicznościach przyrody” było nam wesoło i optymistycznie.
Ochrzciliśmy też nowe kamizelki-znaczniki i odwiedziliśmy Najpiękniejsze (o każdej porze roku 🙂 ) miejsce – czyli Punkt Widokowy „Na Zboczu”…
Miło powrócić do tamtych pięknych dziecięcych lat 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in