Witamy!

Asia od kilku miesięcy trenuje z nami a teraz podjęła decyzję dotyczącą przynależności do stowarzyszenia „NW Włóczykije”. Witamy Asiu w naszych szeregach!

2 Comments

  1. Asia Reply

    Dziękuję za przyjęcie do Państwa Grona. Bardzo się cieszę, będę pracować nad formą by dotrzymać kroku. Pozdrawiam Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in