Włóczykije z przyjaciółmi z „biegiem” Warty

2014 07 27_tytSpontanicznie zaplanowane i spontanicznie wykonane 🙂 😉
Niedziela godz 8:00 start z Obornik i wspaniała wodna wycieczka kajakami i na desce SUP.
17 km przez: Słonawy, Bąblin i Kiszewo do Stobnicy

Panu Robertowi Filipiakowi dziękujemy za życzliwość 🙂 i udostępnienie sprzętu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in