W mrozie i w śniegu…

Zimowe warunki i temperatury nie zniechęcają nas i sobotnie treningi odbywają się według planu 🙂
Dzisiaj o godz. 8:00 temp. -10 i ślisko w lesie… Ale widoki i wrażenia wynagrodziły wszystko!  „Jak dobrze rano wstać dla tych chwil…” 🙂

Tagged under:

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in