„Włóczykije” maszerują!

08942dNoworoczne spotkanie miało miejsce 2 stycznia i w pięknej, mroźnej, zimowej aurze pokonaliśmy dwugodzinną trasę inaugurując marsze w 2010 roku. Wszystkim naszym sympatykom życzymy pomyślności i zdrowia! Spotykamy się regularnie (bez względu na porę roku i pogodę) w każdą sobotę o godz.8:00. Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in